Bugun...


Reklam
"Çimento görevi üstleniyor"
Akçadağ Muhtarlar Dernek Başkanı Eyüp Gönültaş, üstlendiği sorumluluklarla adete ilçe de çimento görevi üstleniyor.

"Çimento görevi üstleniyor"
+ -
Reklam

Akçadağ Muhtarlar Dernek Başkanı Eyüp Gönültaş,  üstlendiği sorumluluklarla adete ilçe de çimento görevi üstleniyor.

Akçadağ, Malatya'nın belki de en farklı nüfus yapısına sahip ilçelerinin birisi konumunda. İlçenin belki de bu dağınık hali yıllar yılı yeterli hizmet alması noktasında en önemli engellerden birisi oldu. Ancak son dönemde İlçenin Muhtarlar Dernek Başkanı Eyüp Gönültaş tam manasıyla ilçe de birlik ve beraberliği sağlama adına önemli roller üstleniyor. Mahalle ayrımı yapmaksızın ilçenin her noktasında ki sorunların çözümü adına çalmadık kapı bırakmayan, hizmet gelmesi için her noktaya ulaşan Gönültaş, bu tavırlarıyla da ilçenin gelişimine katkı sağlıyor.

Tam manasıyla Akçadağ milliyetçisi olan Muhtar Gönültaş, ilçede liderlik görevini sahiplenerek yıllardır ihtiyaç duyulan birlik ve beraberliğin oluşmasına da zemin hazırlıyor.

Kişisel özellikleri, karakteri ve mizacıyla da fark yaratan bir isim olan Gönültaş'ın, Akçadağ'ın gelişimi adına çok değerli bir isim olduğu her ortamda ifade ediliyor. Koltuk kavgası gütmeyen, şahsi işlerinden ziyade önce mahallem ve ilçem diyen, gelecekte ne olurum diye düşünmediği için daima doğruların yanında cesurca yer alan Gönültaş'ın yönetim anlayışı parmakla gösteriliyor.

 

Remzi Hayta
Kaynak: Malatya Öz HaberYORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI