DP Battalgazi'de başkan değişti

Deva Partisi Battalgazi ilçe başkanı Göksel Atlı’nın istifasının ardından Battalgazi ilçe Başkanlığı'na atama yapıldı. Genel Merkez Yönetim Kurulu kararı ile Atlı'nın yerine Battalgazi ilçe Teşkilat İşleri Başkanlığı görevini yürütmekte  olan Mustafa Sönmez atandı.

DP Battalgazi'de başkan değişti
23 Kasım 2021 - 18:07 - Güncelleme: 29 Kasım 2021 - 00:21
Deva Partisi Battalgazi ilçe başkanı Göksel Atlı’nın istifasının ardından Battalgazi ilçe Başkanlığı'na atama yapıldı. Genel Merkez Yönetim Kurulu kararı ile  Atlı'nın yerine Battalgazi ilçe Teşkilat İşleri Başkanlığı görevini yürütmekte  olan Mustafa Sönmez atandı.

DEVA Partisi Battalgazi ilçe başkanlığında değişikliğe giderek Göksel Atlı’nın yerine Mustafa Sönmez’i atadı.

Konu ile ilgili  DEVA Partisi İl Başkanı Onur Güneş yaptığı açıklamada;" Battalgazi ilçe başkanlığı görevini yürütmekte iken iş yoğunluğu ve ailesine daha fazla vakit  ayırma gerekçesi ile istifa eden Göksel Atlı’nın yerine  Battalgazi ilçe Teşkilat İşleri Başkanlığını yürütmekte  olan Mustafa Sönmez Genel Merkez Yönetim Kurulu kararı ile  Battalgazi İlçe Başkanlığına  atanmıştır.  Başarılı bir süreç yürüten İlçe kurucu başkanımız Sayın Göksel Atli’ ya emeklerinden ve de  hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Sayın başkanımızla Malatya’ya  hizmet yolculuğumuz devam  etmektedir. Battalgazi İlçe Başkanlığı görevine getirilen Sayın Mustafa Sönmez’i tebrik ediyor yeni görevinde başarılar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.  
                       

YORUMLAR

  • 0 Yorum