Akçadağ'da Muhtar Günü Etkinlikleri

Malatya'nın Akçadağ ilçesi'nde 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle bir dizi etkinlik düzenlendi.

Akçadağ'da Muhtar Günü Etkinlikleri
19 Ekim 2020 - 09:04 - Güncelleme: 20 Ekim 2020 - 13:43
Reklam

Malatya'nın Akçadağ ilçesi'nde 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle bir dizi etkinlik düzenlendi.

Akçadağ'da 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle bir dizi etkinlik düzenlendi. 

Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen programda muhtarlar Atatürk Anıtına çelenk bıraktı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Akçadağ Muhtar Dernek Başkanı Eyüp Gönültaş günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı. Yapılan konuşmaların ardından ilçe de bulunan şehit kabirleri ziyaret edilirken, Akçadağ ilçe Kaymakamı Hulusi Teke'de Muhtarlar Derneği'ni ziyaret ederek muhtarın gününü kutladı.

Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen programın ardından Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan Mahalle Muhtarlarını Levent Vadisi'nde ağırladı.

Seyir Terası'nda yemekli programda muhtarlarla bir araya gelen Başkan Kazgan burada yaptığı konuşmada, Muhtarlık müessesesinin önemine vurgu yaparken, Muhtarlar ile tam uyum içerisinde çalıştıklarını söyledi.

Başkan Kazgan'ın Mahalle Muhtarları ile tek tek ilgilendiği programda, Muhtarlar da mahalleleriyle ilgili istek ve taleplerini Başkan Kazgan'a iletirken, birlik ve beraberlik atmosferinin hakim olduğu program nedeniyle Başkan Kazgan'a teşekkür ettiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum